– PRODÁNO –

Tento prostorný apartmán se nachází v prvním patře komplexu Pueblo del Rio v lokalitě Rio Real, nedaleko města Marbella, na pobřeží Costa del Sol.

Apartmán se skládá z rozsáhlé vstupní haly, dvou ložnic a dvou koupelen, z nichž jedna náleží hlavní ložnici. Dále nabízí prostorný obývací pokoj s otevřenou kuchyní a přímým vstupem na terasu. Z obývacího pokoje a terasy orientované na jihozápad si můžete vychutnat krásný výhled na řeku a okolní zeleň. V bytě se nachází praktický a kompaktní technický kout, kde je umístěna i pračka a ohřívač vody.

Výstavba je obklopena přírodou a dvěma nádhernými bazény (jeden pro dospělé a jeden pro děti). Kromě toho je zde k dispozici také budova s vnitřním bazénem s uzamykatelnými skříňkami, šatnami a sprchami. Komplex se nachází pouhých 5 minut chůze od golfového hřiště Rio Real a 5 minut jízdy automobilem od oblíbené pláže Playa de Los Monteros v Marbelle s vyhlášenými stánky s občerstvením “chiringuitos” a plážovými kluby.

V ceně je zahrnuto podzemní parkovací stání s komorou. Máte- li rádi klid a ničím nerušené soukromí, a přesto si přejete být na dosah městu, bude pro Vás tento apartmán, 10 minut od centra Marbelly, ideální volbou.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa