Nepřehlédněte tento zrenovovaný prostorný přízemní apartmán se 2 ložnicemi, nacházející se v urbanizaci La Zenaida, v obci Rincón de la Victoria, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol. Komplex je umístěn na úpatí pohoří a díky vyvýšené poloze se pyšní výhledem na moře i město v údolí. Zároveň se jedná o velmi klidnou lokalitu.

Vnitřní dispozici apartmánu nabídne 2 ložnice, 2 koupelny, otevřenou kuchyni se snídaňovým barem a přilehlou technickou místností a dále obývací pokoj, z něhož se vstupuje na terasu a na zahradu s báječným panoramatickým výhledem. Terasa byla zasklena a zvětšil se tak obytný prostor jednotky. Aktuálně je zde umístěn velký jídelní stůl a posezení. Skleněná stěna se dá jednoduše otevřít. Zahrada apartmánu je částečně vydlážděná a částečně zatravněná. O trávník i živý plot se stará údržba komplexu.

K apartmánu náleží 2 parkovací místa v podzemní garáži a skladovací komora. Celý areál je oplocený a zabezpečený, majitelům nabídne sdílenou zahradu, bazén pro dospělé, dva dětské bazény a kurty na padel. Pokud máte rádi golf, v blízkosti jsou krásná hřiště, kde se můžete realizovat. Přibližně 5 minut jízdy automobilem Vás bude dělit od města a veškerých obchodů, služeb i volnočasových aktivit.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • terasa

Mapa