– PRODÁNO –

Tento nedávno zrekonstruovaný apartmán s 1 ložnicí se nachází ve městě Torrevieja, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Nemovitost situovaná v nejvyšším patře budovy vyniká nejen svou jedinečnou polohou, ale i fantastickým výhledem na Středozemní moře a okolí z rohového jihozápadně orientovaného balkonu. Bytový dům je velmi dobře udržovaný, má hned dva výtahy a společnou střešní terasu s panoramatickým výhledem.

Dispozice apartmánu se skládá z nové kuchyně kompletně vybavené spotřebiči, která je součástí místnosti propojující zároveň i jídelní část a obývací pokoj. Dále zde je 1 ložnice a 1 samostatná koupelna se sprchovým koutem.

V blízkosti domu na Vás čeká široká nabídka volnočasových aktivit, služeb, restaurací i nákupních center. Středozemní moře a pobřeží jsou vzdálené je několik minut. Majitelé mohou zároveň využívat společné prostory s bazénem.
K obytné zóně patří také podzemní garáž, avšak parkovací místo není součástí nabídky V případě zájmu je možné zjistit, zda jsou k dispozici volná místa k pronájmu. V opačném případě se obvykle najdou volná parkovací místa na ulici.

Parametry nemovitosti

  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa