– PRODÁNO –

Tento krásný střešní byt se nachází ve městě Pilar de la Horadada v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca. Apartmán se 2 ložnicemi a 2 koupelnami byl dokončen teprve před rokem, a díky tomu disponuje nejnovějším nábytkem a vybavením. Apartmán se nachází v prvním patře hlídaného komplexu. Za vstupními dveřmi Vás přivítá prostorný obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní v americkém stylu s vestavěnými spotřebiči. Z obývacího pokoje se prosklenými dveřmi dostanete na terasu, ze kterého vedou schody na střešní terasu, jež nabízí dechberoucí výhledy na okolní přírodu a Středozemní moře. Obě ložnice disponují manželskou postelí a dostatek úložného prostoru zajišťují vestavěné skříně. Jedna z ložnic má vlastní koupelnu, druhá koupelna je samostatná. Celý apartmán je klimatizován.

V ceně apartmánu je zahrnuto parkovací stání a sklepní komora. Komplex se pyšní zahradou se dvěma bazény, dětským brouzdalištěm a hřištěm.

Pláž s přístavem je od komplexu vzdálená asi čtvrt hodinu pěší chůze, stejně jako město Torre de la Horadada. Do města Pilar de la Horadada, jež disponuje množstvím barů, restaurací, supermarketů a lékáren, se pěšky dostanete do 10 minut.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa