– PRODÁNO –

Přízemní apartmán se 2 ložnicemi a 2 koupelnami situovaný v uzavřeném komplexu Residencial Lamar ve městě Pilar de la Horadada na pobřeží Costa Blanca.

Tento prostorný apartmán v moderním stylu se skládá z otevřené kuchyně propojené s jídelnou a obývacím pokojem. Odtud vedou dveře na velkou zasklenou terasu, která je ideální k odpočinku či stolování za každého počasí. Skleněnou stěnu lze snadno a kompletně otevřít a prostor tak propojit s exteriérem. Vydlážděná terasa nabízí dostatek místa a je nenáročná na údržbu. Dále jsou k dispozici dvě velké ložnice a dvě koupelny. K jedné z ložnic náleží vlastní koupelna.

Kuchyně je plně vybavena myčkou nádobí, pračkou, lednicí, mikrovlnnou troubou a plynovým sporákem. K další výbavě patří klimatizace, LED osvětlení a stropní ventilátory. Majitelům je také k dispozici komora.

V této uzavřené komunitě najdete 2 velké bazény, dětské hřiště a zahrady. Na pláž se dostanete za pouhých 5 minut jízdy automobilem. Lokalita nabízí současně velmi dobré spojení s dálnicí A-7.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa