Krásný apartmán se 2 ložnicemi, vzdálený pouhých 140 metrů od pláže, nacházející se v oblasti New Golden Mile u města Estepona, na pobřeží Costa del Sol.

Prostorná nemovitost je umístěna v prvním patře budovy, může se pochlubit vkusnou krémovou mramorovou podlahou v interiéru, ale i nově nainstalovanou klimatizací. Dominantou apartmánu je propojený obývací pokoj s jídelní částí a moderní, plně vybavenou kuchyní. Z této místnosti vede vstup na zastřešenou terasu s výhledem do zahrady a na bazén. Dispozice dále nabízí dvě ložnice s vestavěnými skříněmi a kompletně zrekonstruovanou koupelnu.

Bytová jednotka je situovaná v prvním patře uzavřeného a zabezpečeného komplexu, jenž je monitorován 24hodinovým kamerovým systémem. Majitelé apartmánů jistě ocení i velmi hezkou, udržovanou zahradu, společný bazén, tenisový kurt, podzemní parkoviště, dětské hřiště či úžasnou restauraci s přímým vstupem na pláž.

To vše nabízí tato oblíbená komunita, nacházející se západně od přístavu Puerto Banús, v docházkové vzdálenosti od restaurací, plážového klubu a nově vznikajícího butikového nákupního centra.
Díky skvělé poloze apartmán představuje i vhodnou investici do nemovitosti k pronájmu.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • terasa
  • u moře

Mapa