– REZERVOVÁNO –

Ideální příležitost ke koupi krásného apartmánu se 2 ložnicemi a 1 koupelnou, který se nachází v srdci obce Mojacar, v provincii Almería, na pobřeží Costa de Almería.

Nemovitost je součástí komplexu se společným bazénem pro dospělé, dětským bazénem i vířivkou. Výstavba je zasazena ve skalách a pyšní se tak krásným výhledem na Středozemní moře a do okolní zeleně, kterého si můžete užívat i ze soukromé terasy.

Samotný apartmán se skládá z centrální místnosti tvořené obývacím pokojem a jídelnou, odkud se dále dostanete do samostatné, plně vybavené kuchyně. Z obýváku vede dvoukřídlými dveřmi vstup na jižně orientovanou terasu s posezením. Dále jsou k dispozici již zmíněné 2 ložnice, které jsou klimatizované. Dle dohody s majiteli je možné jednat o odkoupení nábytku, který není součástí ceny.

Nemovitost je vzdálena 5 minut jízdy automobilem od pláže a 2 minuty jízdy od obchodů. Mojacar je tradiční španělské město, které pulzuje životem a pyšní se bohatou historií i občanskou vybaveností. Pořádá se zde mnoho slavností během celého roku a navštívit můžete i lokální trhy s širokou nabídkou místních specialit.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - více než 2 hod
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa