Tento fantastický apartmán se 3 ložnicemi, 2 koupelnami a nádherným výhledem na moře najdete ve městě Mojacar, v provincii Almería, na pobřeží Costa de Almería.

Nemovitost situovaná v prvním patře se nachází v dobře udržované komunitě v Mojacar Playa, nedaleko golfového hřiště a v pěší vzdálenosti od místních barů, restaurací, autobusové zastávky, supermarketů a písečné pláže s pestrou nabídkou vodních sportů.

Byt je přímo uprostřed třípatrového komplexu a je přístupný ze zadní části jen po několika málo schodech. Vchodem se dostanete do centrální místnosti spojující obývací pokoj a jídelnu. Na pravé straně je samostatná, plně vybavená kuchyně jejíž součástí je i technická místnost. Na konci obývacího pokoje jsou dveře na terasu, která zaplavuje celý tento prostor přirozeným denním světlem. Tato terasa je vybavena vestavěnou skříní a může se pochlubit dostatkem místa i malebným výhledem na moře a pobřeží. Byt má celkem 3 ložnice, přičemž hlavní ložnice má svou vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Druhá, rodinná koupelna je vybavena vanou. V rámci komplexu je majitelům k dispozici bazén a dětský bazén. K nemovitosti není parkovací místo v podzemní garáží. Aktuální majitelé si jej pronajímají. V pronájmu je možné pokračovat anebo jej lze odkoupit za přibližně 5 000 €.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - více než 2 hod
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa