Nádherný apartmán v prvním patře komplexu Puerto Marina s fantastickým výhledem na okolní pobřeží, města a nedaleké hory, který si můžete plně vychutnat z překrásné velké terasy. Pobýváte-li rádi venku na čerstvém vzduchu, je pro Vás tato nemovitost jako stvořená. Ke všemu se nachází jen 2 minuty jízdy od pláže.

Komplex se nachází na vyvýšeném místě a cesta k němu je ve svahu, nicméně právě díky tomu Vám umožňuje neopakovatelný výhled.

K nemovitosti se dostanete po několika schodech, které vedou od společného bazénu. Vstupními dveřmi zamíříte přímo do otevřeného obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní. Prostor je velmi dobře navržený a nabízí dostatek místa pro veškerý nábytek. Kuchyň je přiměřeně velká a má velkorysé úložné prostory v rámci horních i spodních skříněk. Tato místnost Vám současně umožní vstoupit na hlavní terasu prostřednictvím dvou velkých skleněných dveří, odkud si můžete užívat fantastických výhledů.

Apartmán má celkem dvě ložnice a dvě koupelny. Do těchto místností se vstupuje chodbou, která vede z obývacího pokoje propojeného s jídelnou. Hlavní ložnice se nachází vpravo od chodby je velmi prostorná, vybavena vestavěnými skříněmi a disponuje přístupem na hlavní terasu. Druhá ložnice, která se nachází na konci chodby a v níž je v současné době umístěna rozkládací pohovka, nabízí taktéž dostatek místa a lze do ní případně umístit manželskou postel či dvě samostatná lůžka. I zde jsou Vám k dispozici vestavěné skříně a vstup na terasu. Obě koupelny najdete na levé straně chodby.

Komplex má vlastní parkoviště a nemovitost je vybavená klimatizací.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa