– PRODÁNO – 

Tento apartmán představuje vynikající investiční příležitost pro ty, kteří milují golf, prostředí obklopené přírodou a zároveň si rádi užívají nadstandardního vybavení a komfortu. Nemovitost se nachází v první linii oblíbené golfové destinace Mijas Golf, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Bytová jednotka s 1 ložnicí a 1 koupelnu je v perfektním stavu, prodává se zařízená a plně vybavená, a to včetně kuchyně. Budoucí majitelé jistě ocení i krásnou terasu s dechberoucím výhledem na bazény, zahradu, golf i hory. Z dalšího vybavení lze zmínit klimatizaci, mramorové podlahy i parkování v podzemní garáží. Komplex má vlastní recepci, jenž je obsluhována 24 hodin denně, 7 dní v týdnu i soukromou ostrahu, dále zde najdete restauraci a bar, 2 venkovní bazény, 1 krytý vyhřívaný bazén, vybavenou posilovnu, saunu, vířivku, tenisový kurt či salonek s kulečníkem. Sdílené prostory jsou majitelům bytových jednotek v resortu plně k dispozici.

Tento krásný apartmán je připravený k nastěhování. Pyšní se skvělou polohou i vynikajícím zázemím a vytváří tak jedinečný zážitek z bydlení. I proto představuje vhodnou nemovitost k investici za účelem pronájmu.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 30 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa