– PRODÁNO –

Moderní apartmán nacházející se 500 metrů od pláže a pyšnící se překrásnou terasou s výhledem na moře. Tato nemovitost je situovaná ve městě Altea, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca. Bytovou jednotku najdete ve 2. patře budovy, která je součástí komplexu se sdíleným bazénem.

Prostorná vnitřní dispozice nabídne celkem 3 ložnice a 2 koupelny, přičemž hlavní ložnice má svou vlastní koupelnu. Dále je zde obývací pokoj spojený s jídelnou. Z tohoto prostoru se dále dostanete na jižně orientovanou terasu vybavenou stínící markýzou, která představuje ideální prostor k venkovnímu stolování, odpočinku i užívání si krásného panorama. Dále je k dispozici samostatná, plně vybavená kuchyně s dostatkem úložných prostorů a menším snídaňovým barem.

Apartmán se prodává včetně spotřebičů a po dohodě se současnými majiteli je možné odkoupit i nábytek. K nemovitosti je dále k dispozici skladovací komora a parkovací místo v garáži.
Altea je tradiční městečko s rybářskou historií, ležící v rozlehlé zátoce, chráněné pohořím, které vytváří příjemné mikroklima. Nemovitosti je situována v klidné oblasti avšak nedaleké promenády jsou lemované kavárnami, restauracemi i nejrůznějšími obchody.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa