Jedinečná příležitost ke koupi luxusního apartmánu se slunečnou terasou a zahradou. Objekt se nachází v populární oblasti Mar de Pulpi, v komplexu s bazénem a zahradami.

Plně vybavená kuchyň amerického stylu s přístupem do technické místnosti. Prostorná jídelna, která vede přímo na velikou soukromou terasu, kde se můžete oddávat venkovnímu stolování nebo opalování. Odtud uvidíte na veškerou zeleň a na bazén, hory či moře, s ohledem na orientaci vybraného objektu.

Ložnice mají úložné prostory, připravenou instalaci pro TV a internet. Hlavní ložnice má vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Rodinná koupelna má rovněž sprchový kout. Schodiště vede přímo na střešní terasu, která bude Vašim malým rájem – včetně sprchy a dostatkem místa pro grilování. Vysoký standard, připravená instalace pro klimatizaci, podzemní parkovací místo v ceně.

Komplex má čtyři bazény (dva pro dospělé a dva pro děti), vířivky, dětské hřiště a pétanque. Během krátkého času se dostanete na pobřeží, kde je venkovní posilovna, nákupní středisko, bary, restaurace a nádherné pláže.

Mar de Pulpi je usazeno mezi Středozemním mořem a pohořím Sierra Aguilon. Krátkou procházkou se dostanete do centra vesnice, které nabízí vše, co budete potřebovat. Nedaleko se nachází také oceněné golfové hřiště Mundo Aguilon a světově proslulá jeskyně, která je největší v Evropě. Perfektní místo pro rodiny s dětmi nebo pro osoby s omezenou hybností. Oblast má příjemné mikroklima i teplotu, slunce svítí prakticky celý rok, nechybí zde písečné pláže, zelené pláně i vysoké hory. Nachází se blízko San Juan del los Terreros.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 120 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa