– PRODÁNO –

Moderní střešní apartmán s nádherným panoramatickým výhledem na moře situovaný v oblíbeném letovisku Manilva, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Bytová jednotka se nachází v jižně orientované budově s výtahem. Vnitřní dispozice nabídne 2 dvoulůžkové ložnice s vestavěnými skříněmi, 1 koupelnu, samostatné WC a moderní, plně vybavenou kuchyni, která se otevírá směrem do obývacího pokoje s jídelnou. Odtud se dále dostanete na menší terasu s úchvatným výhledem na moře. Nemovitost je vybavena mramorovými podlahami, klimatizací i bezpečnostním alarmem.

Uzavřený komplex, kde apartmán najdete, nabídne klid i prostory k relaxaci. K dispozici je sdílená zahrada a velký bazén. Současně je zde parkovací plocha, kterou mohou využívat pouze majitelé apartmánů. Nemovitost má báječnou polohu, nachází se v blízkosti všech druhů služeb, restaurací a obchodů, pouhých 10 minut jízdy automobilem od centra měst Estepony a Sotogrande, 20 minut od měst Gibraltar a Puerto Banús, a pouhých 5 minut od města San Luis de Sabinillas. Pláž je vzdálená pouhé 3 minuty jízdy automobilem. Tento apartmán představuje skvělou investiční příležitost.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 90 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa