Nepřehlédněte tento výjimečný apartmán s výhledem na Středozemní moře a výběžek Gibraltaru. Nemovitost se nachází v uzavřeném soukromém resortu tyčícím se nad městem Manilva, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Vnitřní dispozice nabídne 2 ložnice a 2 koupelny, přičemž hlavní ložnice má svou vlastní koupelnu. Moderní kuchyně v bílém lesku, nově vybavená spotřebiči Bosch, je propojená s jídelní částí a obývacím pokojem. Jídelně dominuje masivní dřevěný stůl a stylové dřevěné prvky, které dotváří celkovou atmosféru, a lze je najít v celém apartmánu. Z obývacího pokoje vedou dvoje velké prosklené dveře, kterými se dostanete na zastřešenou terasu s posezením a dále na menší zahrádku. Prakticky z celého bytu, vyjma ložnic, můžete sledovat nádherné panorama moře a okolních zelených kopců.

Okolo komplexu je krásná udržovaná zahrada, na které najdete velký bazén, dětský koutek s houpačkami a prolézačkami a sdílenou tělocvičnu s prostorem pro jógu a meditaci. Výstavba se nachází pouhé 3 minuty jízdy automobilem od většího města Sotogrande a pyšní se jedním z nejlepších výhledů na pobřeží jižního Španělska. Do komplexu se vjíždí automatickou bránou a majitelům je k dispozici vyhrazené parkování v podzemní garáži a skladovací komora. Z podzemní garáže se přímo k bytu dostanete pohodlně výtahem. Nemovitost je tak vhodná i pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 90 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa