Moderní světlý apartmán se 2 ložnicemi situovaný v přímořské části El Faro, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol. Nemovitost je vzdálená pouhých 10 minut pěší chůze od moře a nedaleko měst Fuengirola nebo La Cala de Mijas, kde najdete mnoho obchodů i služeb. Milovníci golfu mohou zavítat na některé z okolních hřišť například Mijas Golf nebo Cabopino Golf.

Bytová jednotka se nachází v 1. patře budovy s výtahem a vnitřní dispozice nabídne kromě dvou ložnic také dvě koupelny. Centrální část bytu pak tvoří pokoj propojující obývák, kuchyni a jídelnu. Z této místnosti se dá vstoupit na prostornou, zastřešenou terasu s panoramatickým výhledem do okolí.

Apartmán je součástí komplexu se zahradou a bazénem a majitelům je k dispozici soukromé parkování a skladovací komora. V docházkové vzdálenosti se nachází základní občanská vybavenost včetně restaurací. El Faro je klidnou lokalitou, odkud se v krátkém čase dostanete jak do větších měst, tak do hlavního města provincie, Málagy, kde se současně nachází mezinárodní letiště.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 30 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa