– REZERVOVÁNO –

Rádi bychom Vám představili tento krásný, udržovaný, plně zařízený, podkrovní apartmán se 3 ložnicemi a 2 koupelnami, který se nachází v tradičním španělském městečku Los Gallardos, v provincii Almería, na pobřeží Costa de Almería.

Nemovitost je situována v 1. patře a přístup do ní vede po schodech. Hlavními dveřmi se dostanete do otevřeného obývacího pokoje s jídelnou, odkud je dále vstup na soukromou terasu.

Kuchyň, do které se vejde z obývacího pokoje, nabízí dostatek úložného prostoru a je kompletně vybavená spotřebiči. Z ní se dostanete na další menší terasu, odkud vedou venkovní schody na prostornou střešní terasu, jenž je výjimečným prostorem a skýtá výhled na obec a také na hory a krajinu. Hlavní z ložnic má svou vlastní koupelnu. Parkování je zajištěno v podzemní garáži. Majitelům apartmánu je v rámci komplexu také k dispozici sdílená zahrada a bazén pro dospělé i děti.

Okolí výstavby Vám nabídne širokou škálu služeb i obchodů. Najdete tu opravdu všechno, co pro běžný život potřebujete. K dispozici jsou tu bary, kavárny, restaurace, pekárna, řeznictví, rybárna, obchod s ovocem a zeleninou, supermarkety, banky, zdravotní služby a samozřejmě krásné pláže a příjemně teplé moře.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - více než 2 hod
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • zařízení v ceně

Mapa