Útulný apartmán s 1 ložnicí nacházející se v dobře udržované rezidenční čtvrti v letovisku La Mata, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Tento jižně orientovaný apartmán je situovaný ve druhém patře budovy. Vstupní dveře bytu Vás zavedou do hlavní místnosti, která slouží současně jako kuchyně, jídelna a obývací pokoj. Z menší chodby je dále vchod do samostatné koupelny s vanou a do ložnice s vestavěnými skříněmi. Nemovitost se může pochlubit prostorným balkonem s výhledem na jeden ze dvou bazénů, tenisový kurt či minigolf. Terasa je dostatečně velká k umístění posezení či lehátek a je na ní nainstalovaná stínící markýza.

Rezidenční areál nabízí velmi dobré zázemí, jak pro relaxaci, tak pro aktivní trávení volného času. Zároveň má své vlastní soukromé parkoviště a nachází se v blízkosti moře i pláže.
La Mata je oblast oblíbená nejen pro své písečné pláže. Navštívit můžete i trhy pod širým nebem, které se konají každý týden anebo vyrazit za sportem do nedalekého parku Parque Natural de la Mata s cyklistickými i turistickými stezkami a s lagunou se slanou vodou, kde žijí plameňáci.

 

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa