– PRODÁNO –

Představujeme Vám světlý moderní apartmán s výhledem na moře a vzdálený pouhých 100 metrů od pláže. Tuto nemovitost naleznete v menším městečku La Mata, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Apartmán má celkem 2 ložnice a 2 koupelny, přičemž hlavní ložnice má svou vlastní koupelnu. Centrální část tvoří propojený obývací pokoj, jídelní část a kuchyňský kout. Z tohoto prostoru se dále dostanete na zasklenou terasu, která nabízí bezkonkurenční panoramatický výhled na moře a okolí. Skleněné stěny terasy se dají plně otevřít a můžete si tak užívat čerstvý mořský vzduch.

Apartmán je klimatizovaný, disponuje vestavěnými skříněmi a prodává se plně vybavený včetně spotřebičů. Nachází se v 6. patře budovy s výtahem, jenž je součástí uzavřeného komplexu se zahradou a bazénem. Majitelé mohou parkovat na sdíleném parkovišti.

Rezidence je v blízkosti veškerých služeb i obchodů. Oblast městečka La Mata je velmi oblíbená nejen díky krásným plážím a čistému moři, ale i díky přilehlému parku Parque Natural de la Mata, který křižují cyklistické a turistické stezky a v jeho lagunách se slanou vodou žijí plameňáci.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa