Plně zařízený přízemní apartmán se 2 ložnicemi v lokalitě La Mareina, v blízkosti města Marbella na pobřeží Costa del Sol.

Nemovitost byla nedávno zrekonstruovaná, k dispozici je kuchyně s americkou lednicí, snídaňovým barem a kompletně vybavená technická místnost s pračkou a sušičkou. Ze zadní části kuchyně je přístup na uzavřenou terasu orientovanou na jih. Hlavní obytný prostor bytu představuje velký designový obývací pokoj s televizí, spojený s jídelní částí. Dále, skleněnými dveřmi, se dostanete na druhou terasu, která je orientovaná na severovýchod. Tato terasa je částečně krytá, což Vám umožní užívat si pobytu venku za různého počasí. Krytou část je možné i konstrukčně upravit a plně uzavřít tak, aby prostor mel trvalejší a širší užití. Dále zde najdete 2 ložnice a 2 koupelny. Obě ložnice jsou vybaveny novými dvoulůžkovými postelemi. Ta hlavní disponuje vlastní koupelnou s vanou, sprchovým koutem a dvěma umyvadly. Druhá koupelna, pro hosty, disponuje sprchovým koutem. V bytové jednotce je navíc zaveden optický internet.

Stavba je součástí komunity El Soto. Majitelé apartmánů mají volný vstup do klubovny, posilovny, sauny, na tenisový kurt, paddle tenis či 9 jamkové golfové hřiště.

Tato jedinečná nemovitost je velmi dobrou investicí a je připravena k nastěhování. Nachází se pouhých 10 minut jízdy od městečka Elviria s písečnými plážemi, restauracemi a obchodními centry. 5 minut cesty Vás dělí od golfového resortu Cala a 15 minut od města Fuengirola.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa