Jedinečná příležitost pro milovníky golfu! Úžasný nově postavený komplex v blízkosti krásného města La Cala de Mijas, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Nemovitost se nachází ve druhém patře třípodlažní budovy s výtahem. Vnitřní dispozice nabídne kromě 3 ložnic také 2 koupelny, z nichž jedna je zcela soukromá a náleží hlavní ložnici. Zbylé dvě ložnice jsou aktuálně koncipované jako dětské pokoje. Dále se zde nachází centrální místnost propojující kuchyni, jídelnu a obývací pokoj. Kuchyně je plně vybavená a nabídne i dostatek úložných prostor. Navíc je v moderním, světlém designu a krásně doplňuje zbytek apartmánu, který se nese ve světlých barevných tónech. Součástí bytu je také technická místnost s pračkou a sušičkou, prostorná terasa, ale i klimatizace či vstupní kamera.

Všechny pokoje disponují velkými okny s krásným výhledem na hory či do zeleně a prostupuje jimi velké množství denního světla. Ložnice jsou vybaveny vestavěnými skříněmi a ta hlavní má vlastní přístup na terasu. K apartmánu patří 1 soukromé parkovací místo. V případě potřeby je možné zakoupit si další nebo lze parkovat venku, mimo komplex.

Urbanizace je oplocená a zabezpečená a její součástí jsou udržované zahrady, bazén a dětské hřiště. Pouze 6 minut Vás dělí od hřiště La Cala Golf Resort s krásnou restaurací a lázněmi. A ještě blíže, necelé 4 minuty, se nachází La Noria Club Golf Resort. Další restaurace, bary, kavárny, obchody, malebná pláž s promenádou, lékárny, ale i nejrůznější trhy jsou vzdálené 5 minut cesty automobilem, ale jsou snadno dostupné i pěšky či na kole.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 30 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa