– PRODÁNO –

Moderní a prakticky řešený apartmán se 3 ložnicemi situovaný v luxusním resortu v pobřežní části La Cala de Mijas, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol. Výstavba se nachází na vyvýšeném místě a může se tak pochlubit úchvatným panoramatickým výhledem na golfové hřiště La Noria a golfový klub La Noria. Tato nově postavená urbanizace je ideálním místem pro ty, kteří hledají moderní a komfortní bydlení se všemi službami na dosah.

Interiér apartmánu vyniká především krásným designem a důrazem na detail. Prostorný a světlý obytný prostor spojující kuchyni, jídelnu a obývák nabízí mnoho místa, ale i útulné zázemí. Součástí apartmánu je velká terasa ideální pro venkovní stolování a vychutnávání krásného výhledu na vesničku La Cala. Hlavní ložnice je vybavena dvoulůžkovou postelí, vestavěnou skříní a vlastní koupelnou. Další dvě ložnice mají také dvoulůžkové postele i vestavěné skříně.

Nemovitost je součástí resortu se sdílenými prostory v podobě kurtu na paddle tenis, fitness centra, vířivky, 3 venkovních bazénů, dětského hřiště a společenské zóny, kde můžete například pracovat. K nemovitosti náleží 4 soukromá parkovací místa a skladovací komora. Apartmán má ideální polohu, nachází se pouhých 15 minut chůze od La Cala de Mijas, pláže a supermarketu.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 30 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa