– PRODÁNO –

Krásný apartmán s naprosto jedinečným výhledem na moře v oblíbeném městečku La Cala de Mijas, které je příhodně umístěné mezi městy Marbella a Fuengirola a navíc blízko golfového hřiště La Noria.

Nemovitost se nachází v uzavřeném komplexu na vyvýšeném místě a poskytuje tak nádherný panoramatický výhled na moře a přilehlé okolí. Komunita nabízí majitelům apartmánů exkluzivní vyžití v podobě paddle tenisu, posilovny, SPA či sauny. V samotném srdci výstavby najdete zahradu s bazénem, které jsou v komplexu celkem tři. Dále disponuje coworkingovým a současně společenským klubem s kuchyní i grilem, který je majitelům apartmánů plně k dispozici. Bezpečnost celého areálu je zajištěna díky 24 hodinové ostraze s recepcí.

Apartmán je situovaný v dosahu nejrůznějších obchodů i služeb. Krátkou procházkou se dostanete na pláž nebo cvičné golfové odpaliště La Noria. Další golfová hřiště (La Cala, Santana golf) jsou dostupná do 10 minut. Nedaleké město Fuengirola, kde najdete početnou mezinárodní komunitu, nabídne vynikající nákupní centra, velký komplex kin promítajících i v anglickém jazyce a mnoho dalšího.

Objekt se pyšní moderní bílou fasádou a překrásnou terasou se skleněným zábradlím a pergolami, které jsou jak praktickým, tak designovým prvkem. Interiér nabízí velkou hlavní ložnici, 2 další prostorné ložnice pro hosty a 2 koupelny s podlahovým vytápěním. V celém bytě je dostatek světla díky prostornému otevřenému obývacímu pokoji a velkým oknům rozprostírajícím se od podlahy až ke stropu. V kuchyni je na míru vyrobený ostrůvek a je vybavena LED osvětlením.

Díky atraktivní lokalitě, výhledu na moře i oblíbenému a nadstandardně vybavenému letovisku představuje tento apartmán výhodnou a zajímavou investici. Mezinárodní letiště Málaga je vzdáleno pouhých 25 minut jízdy automobilem.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 30 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa