– PRODÁNO –

Útulný apartmán ve městě Guardamar del Segura s 1 ložnicí a pouhých 300 m od pláže.

Tento přízemní, jižně orientovaný apartmán nabízí 42,43 m² pohodlného bydlení a prodává se kompletně zařízený, s předpřipravenou instalací pro klimatizaci.

Nemovitost se nachází jen několik minut chůze od pláže a disponuje překrásným výhledem na borový les. Moderní apartmán je součástí budovy, jejíž fasáda a společné prostory nedávno prošly rekonstrukcí.

Uvnitř apartmánu najdete 1 ložnici s vestavěnými skříněmi, koupelnu, otevřenou kuchyni (veškeré spotřebiče jsou zahrnuty v ceně) a obývací pokoj propojený s jídelnou. K dispozici je rovněž společný bazén (jeho používání je zpoplatněné), restaurace, sportovní zařízení (tenis, fotbal, bowling …) a parkoviště.

Krátkou procházkou přes borovicový les dojdete k nádherným písečným plážím. Centrum města Guardamar je vzdáleno asi 10 minut a najdete zde mnoho obchodů, supermarketů, barů a restaurací. Guardamar také pořádá týdenní pouliční trh a řadu slavností v průběhu roku. Mezinárodní letiště Alicante je vzdáleno pouhých 30 minut jízdy automobilem.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • zařízení v ceně

Mapa