Představujeme Vám tento moderní, prostorný apartmán se 3 ložnicemi a nádherným výhledem na moře ze soukromé terasy. Nemovitost se nachází v bezprostřední blízkosti pláže, nedaleko města Fuengirola, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Apartmán disponuje soukromou terasou a vnitřní užitná plocha je přímo velkorysá. Centrální část bytu tvoří obývací pokoj propojený s otevřenou kuchyní a jídelnou. Ve všech ložnicích se nachází šatní skříně a koupelny jsou vybaveny elegantními obklady a kvalitní sanitou, přičemž hlavní ložnice má svou vlastní koupelnu. Díky velkým oknům i terasovým dveřím je apartmán krásně prosvětlený, a navíc je ze všech místností nádherný výhled. Nemovitost je součástí urbanizace se 2 velkými bazény, tělocvičnou, saunou a společnou zahradou. K apartmánu náleží 2 krytá parkovací stání a prostorná skladovací komora.

Výstavba je vzdálená pouhých pár minut od promenády ve městě Fuengirola a vlakové stanice Carvajal, odkud jezdí vlaky podél celého pobřeží až do města Malaga. V blízkosti je také veškerá občanská vybavenost včetně mezinárodních škol, golfových hřišť a celé řady obchodů.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 30 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa