Nový přízemní apartmán s výhledem na palmy a moře je situovaný mezi městem Fuengirola a vesničkou La Cala de Mijas, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol. Poloha nemovitosti je velmi atraktivní, nachází se v blízkosti skvělého golfového hřiště El Chaparral i široké škály restaurací a obchodů vzdálených jen několik minut jízdy automobilem.

Apartmán je součástí exkluzivního komplexu, který disponuje sdílenou zahradou s bazénem, vnitřním bazénem, posilovnou nebo například wellness centrem, kde si můžete dopřát zaslouženou relaxaci.
Moderní, jihozápadně orientovaná bytová jednotka zaujme nejen svým designem, ale také svou funkčností a nabízeným komfortem. K apartmánu náleží prostorná terasa, která je ideální pro venkovní stolování či relaxaci a je vybavena elegantním nábytkem i pohodlnými lehátky. Vnitřní dispozice se skládá ze dvou ložnic, přičemž hlavní ložnice má svou vlastní koupelnu. Dále zde je další, samostatná koupelna, plně vybavená kuchyně a obývací pokoj s jídelnou. Z dalšího vybavení lze zmínit vestavěné skříně v ložnicích, klimatizaci a například i stylová svítidla, která dotvářejí útulnou atmosféru.

Byt byl postaven v roce 2022, nabízí skvělý poměr kvality a ceny a je připravený k nastěhování.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 30 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa