– PRODÁNO –

Nedávno zrekonstruovaný apartmán nacházející se v bezprostřední blízkosti pláže města Estepona, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Vnitřní dispozice nabídne 2 ložnice s vestavěnými skříněmi, 1 koupelnu a hlavní místnost propojující kuchyni, jídelnu a obývací pokoj, z něhož se dále dostanete na útulnou terasu s pergolou a panoramatickým výhledem na pobřeží. V rámci rekonstrukce vznikl velmi elegantní a vzdušný interiér, který vyniká jak kvalitou použitých materiálů, tak svou praktičností. V apartmánu je instalovaná klimatizace a v budově je k dispozici také výtah.

Nemovitost je součástí klidné a dobře udržované komunity s velkým bazénem, zahradami a má přímý přístup na pláž a krásnou mořskou promenádu. Majitelé mohou využívat společné parkování uvnitř komplexu.

Výstavba je vzdálená pouhé 2 kilometry od přístavu města Estepona, kde najdete všechny druhy služeb, obchody a volnočasové vyžití. Město Marbella je vzdálené 20 minut jízdy automobilem a malebná pobřežní vesnička Sabinillas jen 10 minut jízdy. Tento apartmán představuje báječnou investici s potenciálem k pronájmu.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa