– PRODÁNO –

Zcela nový střešní apartmán s výhledem na moře v exkluzivním rezidenčním komplexu, situovaném ve městě Estepona, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol. Tento světlý a moderní byt se pyšní naprosto vynikající polohou a jeho okolí nabízí veškeré zázemí pro pohodlný život. Komplex je v pěší vzdálenosti od moře a několika zařízení občanské vybavenosti, jako jsou obchody s potravinami, restaurace a golfová hřiště.

Nemovitost je zařízena v elegantním skandinávském designu a skládá se ze tří ložnic a dvou koupelen, moderní kuchyně a otevřeného obývacího pokoje. Velká okna v obývacím pokoji poskytují přirozené světlo a přímý vstup na krásnou velkou terasu. Ta obklopuje celou jednotku a je přístupná ze všech ložnic. Centrální klimatizace dosahuje do všech místností.

Dále je k dispozici střešní terasa nabízející úchvatný panoramatický výhled. Zde si můžete po celý rok užívat relaxace, grilování a slunečných dnů s rodinou a přáteli. K dispozici je také možnost instalace vířivky. Jako majitelé apartmánu v tomto komplexu budete mít přístup ke společnému bazénu. V ceně jsou zahrnuta také dvě garážová stání a skladovací místnost.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa

Mapa