Nádherný apartmán se 2 ložnicemi, 2 koupelnami a velkou terasou situovaný ve vesnici Dehesa de Campoamor, na jihu provincie Alicante, na pobřeží Costa Blanca.
Nemovitost zaujme současným a moderním architektonickým řešením, kvalitním provedením, prostorností i použitými technologiemi. Jedná se o přízemní bytovou jednotku se 2 ložnicemi, třetí pokoj nyní slouží jako pracovna. K hlavní ložnici náleží soukromá koupelna. V další části bytu se nachází velký obývací pokoj propojený s otevřenou kuchyní a jídelní částí. Z obývacího pokoje a současně z hlavní ložnice je přístup na zastřešenou terasu.

Byt disponuje bezpečnostními vstupními dveřmi, úložnými prostory v chodbě a pokojích, klimatizací a plně vybavenou kuchyní se spotřebiči: odsavač par, sklokeramická varná deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, integrovaný nerezový dřez s baterií a chladnička s mrazákem. V objektu je instalované tepelné čerpadlo, které snižuje náklady na provoz. V apartmánu je možné realizovat klientské změny díky široké nabídce materiálů.

Nemovitost se nachází v uzavřeném, zabezpečeném komplexu s vrátnicí, který se může pochlubit udržovanými společnými prostory s krásnými zahradami, fontánami, vodopády a okrasnými jezírky. K dalším prvkům patří velký krytý vyhřívaný bazén, velký venkovní bazén a menší bazén pro děti, dále sportoviště, posilovna a dětské hřiště. U bazénu najdeme sprchy a toalety, ale například i společenskou místnost. Na střešní terase komplexu se nachází relaxační zóna. Areál je plně přístupný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

K apartmánu je možné za příplatek pořídit venkovní (4 500 €) anebo kryté (9 000 €) parkovací místo. Garáže a komory jsou přístupné výtahem, v garážích jsou navíc připraveny instalace k nabíjecím stanicím pro elektromobily.

V docházkové vzdálenosti od výstavby najdete veškeré obchody a služby jako jsou školky, školy, nemocnice, banky, nákupní centra, restaurace, sportovní centra i golfová hřiště. Komplex je nedaleko přístavu i pláže.

Předpokládaný termín dodání je v létě 2023.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 90 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa