Milujete-li golf, je tento krásný nový apartmán se 2 ložnicemi tou pravou příležitostí. Nemovitost se nachází u golfového resortu Desert Springs, v provincii Almería, na pobřeží Costa de Almería a je připravena k nastěhování.

Moderní a stylový apartmán je situovaný v budově, která zaujme prvky tradiční španělské architektury. Díky orientaci nemovitosti do vnitřní části komplexu, se Vám nabízí výhled na společný bazén a do krásně upravených zahrad. Resort je kompletně oplocený a zabezpečený.

Interiéry bytové jednotky se vyznačují vysoce kvalitními povrchovými úpravami. Kromě 2 ložnic, jsou zde i 2 koupelny, z nichž jedna náleží hlavní ložnici a obývací pokoj propojený s jídelnou nabízející vstup na prostornou, krytou terasu. Dále na Vás čeká otevřená kuchyně vybavená odolnou pracovní plochou a disponující těmito spotřebiči: lednicí s mrazákem, integrovanou automatickou pračkou, sklokeramickou varnou deskou, digestoří a mikrovlnnou troubou. Apartmán je klimatizovaný a náleží k němu i parkovací místo. Nelze opomenout ani privátní střešní terasu odkud si budete moci vychutnávat ty nejkrásnější pohledy. Kromě jiného na majitele apartmánu čeká členství v golfovém klubu Desert Springs Golf Club.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - více než 2 hod
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • terasa

Mapa