– PRODÁNO –

Moderní světlý apartmán ve skandinávském stylu situovaný v menším městě Ciudad Quesada, jižně od města Alicante, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Nemovitost se nachází ve 2. patře bytového domu a nabízí 2 dvoulůžkové ložnice s vestavěnými skříněmi, 1 samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a technickým zázemím, prostorný obývací pokoj s jídelnou a světlou kuchyni s velkými okny a s nádherným, ničím nerušeným výhledem. Apartmán má rovněž svůj vlastní balkon s posezením, odkud si můžete vychutnávat nádherné západy slunce. Byt se dodává kompletně zařízený včetně venkovního parkovacího místa.

Nemovitost byla v roce 2021 zrekonstruována. Díky instalovaným oknům s dvojitými skly, klimatizaci v obývacím pokoji, stropním ventilátorům v obou ložnicích a elektrickému podlahovému vytápění v koupelně, se nejen zvýšil celkový komfort, ale i snížila její energetická náročnost. Budoucí majitelé nebudou platit žádné měsíční komunální poplatky. U budovy se nachází městský bazén, který lze navštívit anebo můžete zavítat na nedaleké zlatavé pláže. Lokalita nadchne i milovníky golfu, přírody a cyklistiky. Velkou předností apartmánu je podaná žádost o turistickou licenci, což znamená, že apartmán bude možné využívat i na krátkodobé pronájmy. V blízkosti pak najdete nejrůznější restaurace, bary, kavárny či minimarket. Centrum obce je vzdálené pouhých 5 minut jízdy automobilem.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa