Moderní a útulné studio v Tulum. Projekt Central Park Lagunas je zářivým příkladem kombinace udržitelného rozvoje a špičkového inženýrství. Důraz je kladen zejména na využití nejmodernější technologie v oblasti obnovitelných zdrojů energie a nejlepších stavebních materiálů. Prvotřídní architektura, inovativní design, trvalá kvalita, nejaktuálnější technologie, to jsou hlavní přednosti projektu zbudovaného na okouzlující Mayské riviéře.

Od pečlivého návrhu, přes výběr materiálů až po samotnou konstrukci, projekt Central Park Lagunas je klenotem ve své kategorii. Každý detail byl adekvátně promyšlen, abyste měli nejen jistotu skvělé investice, ale i jistotu splnění Vašich požadavků a očekávání.

Obyvatelé se mohou těšit na celou škálu nadstandardního vybavení i aktivity, které lze v rámci resortu a jeho okolí podnikat. K dispozici je venkovní vířivka, překrásný areál s nekonečným infinity bazénem dlouhým 40 m, výhled na lagunu, coworkingová kancelář, obchodní a kongresové centrum, luxusní butikový trh, dvoupatrová panoramatická restaurace i možnost využít služeb soukromého kuchaře, tropický park, nabíjecí stanice elektromobilů a vozů Tesla, parkovací plocha, třípatrová posilovna a lezecká stěna, elektrokola, sky bar i bar v samém nitru laguny. Budova má vlastní vrátnici i nepřetržitou ostrahu.

Samozřejmě lze využít služeb jako jsou doprava na letiště, kyvadlová doprava na pláž i přístup na pláž Los Amigos.

Realizovat a zabavit se zde může opravdu každý, od dětí až po seniory, sportovci i milovníci wellness, dle potřeby zde můžete pracovat i relaxovat. Stačí si jen vybrat.

 

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • pláž v dojezdové vzdálenosti

Mapa