Fantastický, jižně orientovaný, přízemní apartmán na vyvýšeném místě s nádherným panoramatickým výhledem na moře a pobřeží. Nemovitost se nachází v přímořské oblasti Casares Playa, jižně od města Estepona, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Apartmán se skládá ze 2 ložnic s vestavěnými skříněmi a 2 koupelen. Dále nové samostatné a plně vybavené kuchyně a prostorného obývacího pokoje s jídelnou, odkud je přístup na nádhernou krytou terasu s výhledem. Nemovitost je situovaná v plně oplocené a velmi dobře udržované komunitě s velkým bazénem, zahradou a hřištěm na padel. V ceně je zahrnuto parkování v garáži a skladovací komora. Apartmán je plně klimatizovaný, má svou vlastní technickou místnost a disponuje elektrickými žaluziemi.

Kromě vynikající polohy se snadným přístupem k hlavním komunikacím, najdete v okolí veškerou občanskou vybavenost, volnočasové vyžití, romantický přístav La Duquesa i pláže s plážovými bary, kluby a restauracemi. Nedaleko je i malebná rybářská vesnice Sabinillas, oblíbená vesnička Casares, populární díky svým celobílým stavbám, anebo golfová hřiště.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa