Moderní přízemní apartmán v docházkové vzdálenosti od pláže, situovaný při pobřeží obce Casares, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol. Díky tomu, že se budova nachází na vyvýšeném místě, nabízí naprosto bezkonkurenční výhled na moře a protilehlé pobřeží Afriky v dáli. Tyto krásné pohledy si můžete vychutnávat ze soukromé, jižně orientované terasy nebo společné zahrady.

Vnitřní dispozice nabídne celkem 2 ložnice a 2 koupelny, samostatnou kuchyni, technickou místnost a obývací pokoj spojený s jídelnou, z něhož vede vstup na terasu. Majitelům je dále k dispozici parkovací místo v podzemní garáži a skladovací komora. Dům je součástí bezpečné, oplocené komunity, ke které patří již zmíněná zahrada s bazénem a kurtem na paddle.

Nemovitost se pyšní opravdu vynikající polohou, a to na půli cesty mezi městy Estepona a Sabinillas, kde najdete všechny druhy obchodů, služeb i volnočasových aktivit. Zavítat můžete také do nedalekého přístavu La Duquesa, vzdáleného 5 minut jízdy automobilem. Krátkou procházkou se dostanete na 3 různé pláže, kde najdete nádherné bary a plážový klub. Tyto místní pláže lemuje dlouhá promenáda, která Vás zavede až do rybářské vesničky Sabinillas a za návštěvu jistě stojí i romantická vesnička Casares, proslulá svými bílými domky. Na milovníky golfu pak v okolí čeká řada udržovaných golfových hřišť.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa