– PRODÁNO –

Úžasný apartmán se 2 ložnicemi a se soukromou zahradou, orientovaný na jihozápad a nacházející se 20 minut pěší chůže od pláže. Nemovitost je situována u golfového hřiště Casares Golf, v obci Casares, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol. Apartmán je světlý a moderní a je z něj krásný výhled na vinice a přilehlé golfové hřiště.

Hlavními dveřmi vstoupíte do velkého otevřeného obytného prostoru s plně vybavenou kuchyní, velkým obývacím pokojem a jídelnou, odkud se dále prosklenými dveřmi dostanete přímo na částečně krytou terasu a na soukromou zahradu. Tento venkovní prostor je ideální pro stolování pod širým nebem, opalování a prosté vychutnávání středomořského klimatu a dlouhých letních večerů. Z hlavní chodby se pak dostanete do dvou dvoulůžkových ložnic. Obě mají svůj vlastní vstup na terasu a hlavní ložnice má privátní koupelnu.

Byt se nachází v báječné urbanizaci se společnými zahradami a bazény. Náleží k němu parkovací stání a skladovací komora. Nemovitost je plně klimatizovaná a prodává se nezařízená, je zde ale možnost koupit ji po dohodě plně zařízenou.

Komunita Casares Golf je vzdálená 2 minuty jízdy automobilem od moře, obchodů, restaurací, barů a dalších služeb. Pláže Casares můžete obdivovat i z přilehlé promenády a projít se například až do rybářského městečka Sabinillas s veškerou občanskou vybaveností včetně zdravotního střediska, sportovního centra, bank, pošty, supermarketů a mnoha dalších zařízení a nebo do Marina de la Duquesa s mnoha mezinárodními restauracemi a kavárnami. V těsné blízkosti se nachází také posilovna či thajská restaurace. Prvotřídní bydlení, skvělá lokalita a vše potřebné na dosah ruky, to jsou hlavní přednosti tohoto apartmánu.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 90 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa