– PRODÁNO –

Představujeme Vám tento moderní apartmán nacházející se ve čtvrti Sitio de Calahonda, ve městě Mijas, v provincii Malaga, na pobřeží Costa del Sol. Nemovitost leží na půli cesty mezi městy Feungirola a Marbella, které nabízí pestrou škálu služeb a veškerou občanskou vybavenost. Apartmán se nachází v klidné lokalitě a je vhodný jak k trvalému bydlení, tak jako prázdninová rezidence.

Apartmán disponuje 2 ložnicemi s vestavěnými skříněmi a prostornou koupelnou. Obývací pokoj, laděný do světlých odstínů, je propojený s jídelnou a kuchyní plně vybavenou spotřebiči. Z obývacího pokoje se masivními prosklenými dveřmi dostanete na jižně orientovanou terasu, jež se pyšní dechberoucími výhledy na moře. Na terase je zřízeno pohodlné posezení a stříška, která poskytuje příjemný stín během letních dnů.

Apartmán se prodává s klimatizací a kompletně zařízený stylovým skandinávským nábytkem. V ceně je zahrnuto parkovací stání v podzemní garáži. V udržovaném komplexu naleznete pět bazénů, dětské brouzdaliště a zahrady.

Okolí nabízí nepřeberné množství volnočasových aktivit. Naleznete zde tenisové kurty a golfová hřiště. K procházkám vybízí promenáda podél pobřeží, z níž můžete dojít až do malého rybářského městečka La Cala de Mijas pyšnícího se řadou restaurací, barů, obchodů a tržnic.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 30 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa