– PRODÁNO –

Částečně zrekonstruovaný patrový apartmán se 3 ložnicemi, citlivě kombinující skandinávský a andaluský styl, orientovaný na jih a nabízející nádherný výhled na moře. Tato nemovitost se nachází na pobřeží Costa del Sol, ve městě Calahonda, v obytné části Las Colinas, tradiční andaluské rezidenční čtvrti postavené koncem 80. let.

Apartmán se rozprostírá na dvou podlažích a má přibližně 200 m2. Ve spodním patře najdete první ložnici s vlastní koupelnou, samostatnou toaletu pro hosty, komoru, otevřenou, plně vybavenou kuchyni, obývací pokoj s krbem a jídelnou a prostornou terasu s výhledem na golfové hřiště a moře. V patře jsou další 2 ložnice, koupelna a zasklená lodžie, do níž je přístup z obou ložnic. Lodžie nabízí překrásný panoramatický výhled a je možné z ní vytvořit další užitkovou místnost dle potřeby budoucích majitelů.

Nemovitost je umístěna v rezidenčním komplexu se společným venkovním parkovištěm, zahradami a dvěma bazény, vnitřním a venkovním. Čtvrť Las Colinas se nachází v severní části města Calahonda v oblasti Mijas, asi 5 minut jízdy od pobřeží a s dobrým přístupem na dálnici A7. Samotná čtvrť je velmi klidná a tichá, s několika restauracemi v okolí a veškerou občanskou vybaveností v dosahu několika minut jízdy. Díky velmi atraktivní poloze i dispozici je nemovitost vhodná nejen jako trvalé či prázdninové bydlení pro rodinu nebo větší skupinu osob, ale i jako investice k pronájmu.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 30 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa