Nepřehlédněte tento malebný apartmán nacházející se pouhých 100 m od oblíbené pláže „La Viborilla“, v pobřežní oblasti Benalmadena Costa, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Nemovitost je situovaná v posledním patře budovy a je kompletně a pečlivě zrekonstruovaná. Můžete se těšit na podlahy z velkoformátové keramické dlažby, zvukovou izolaci, centrální klimatizaci a například i praktický kuchyňský ostrůvek.

Nemovitost má 2 ložnice s vestavěnými skříněmi a 2 koupelny, přičemž hlavní ložnice má svou vlastní koupelnu. Centrální místnost propojuje kuchyni, obývací pokoj a jídelnu. Apartmán se dále pochlubí prostornou krytou terasou, která je zasklená a zvětšuje tak obytný prostor bytu. Můžete se odtud celoročně kochat dokonalým panoramatickým výhledem na moře. Nemovitost je součástí komunity se sdílenou zahradou a bazénem. Majitelům je také k dispozici soukromé parkovací stání.

Apartmán je umístěn v bezkonkurenční lokalitě, pouhých 5 minut chůze od restaurace, pláže, bazénu, supermarketu či škol. Vše, na co si jen vzpomenete, budete mít kousek od domova.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 30 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa